Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zielona fala ma dotrzeć dalej. Kolejne ulice dołączą do sieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2017 r. o 13:25 Powrót do artykułu
oto strona naszego wspaniałego systemu inteligentnego kierowania arteriami miejskimi (sikam): csr.lublin.eu (dopisać sobie wcześniej: ***) 1. sikorskiego/solidarności/ducha - nie ma oznaczonego remontu, skrzyżowanie pomimo dwóch lat remontu widnieje jako włączone w ten system. 2. skrzyżowania objęte tym systemem - jako tako warszawskie, racławickie, kraśnickie i gdzie niegdzie, losowo. to jak to ma działać, skoro znakomita większość skrzyżowań nie jest objęta? dlaczego nie zaczęto od głównych szlaków? 3. czy ktoś może wytłumaczyć, dlaczego żadne skrzyżowanie na północ od solidarności/tysiąclecia nie znajduje się w systemie? 4. dlaczego założono czujniki na sikorskiego/solidarności/ducha/północnej skoro 3 miesiące później to rozwalono w ramach przebudowy skrzyżowania? 5. kamery - dlaczego nie mogę zobaczyć każdego kierunku? 6. dlaczego ta strona tak wolno działa? 7. dlaczego rozwiązanie bezczelnie korzysta z map tworzonych przez internautów? pytać dalej?
***csr.lublin.eu csr.lublin.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie narzekać. Kto dużo jeździ po mieście, ten przyzna, że jest lepiej. Może nie wszędzie, może i są miejsca gdzie "po" jest gorzej niż "przed", ale generalnie system działa i trzeba mieć w sobie wiele złej woli, żeby twierdzić, że to pieniądze wyrzucone w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowcy zawsze będą narzekać bo im się dogodzić nie da, najlepiej to jakby zawsze paliło się zielone - nieważne skąd jadę i dokąd, ma się palić zielone i już bo ja jestem najważniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
System ten powoduje ogromne utrudnienia.  Kierowcy przez niego praktycznie  stoją na każdych światłach. Nie potrzebnie go montowano. Żadna "zielona fala" nie istnieje. Bez systemu był zdecydowanie sprawniejszy ruch dla wszystkich.
 Dokładnie tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się zacznie! dziękujemy, nie chcemy "zielonej" fali na Dziesiątej! Panie Żuku zrób tylko na swoim osiedlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mam zieloną falę, w porównaniu z tym co było to dla mnie np. na Tysiąclecia jest lepiej. Nie rozumiem narzekań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przestańcie narzekać. Kto dużo jeździ po mieście, ten przyzna, że jest lepiej. Może nie wszędzie, może i są miejsca gdzie "po" jest gorzej niż "przed", ale generalnie system działa i trzeba mieć w sobie wiele złej woli, żeby twierdzić, że to pieniądze wyrzucone w błoto.
Nie narzekam - tylko stwierdzam, że działa FATALNIE! A tym bardziej, kiedy zmarnowano nasze GIGANTYCZNE pieniądze!  Na pewno, nie jeździ się lepiej, niż wcześniej - bez tego pseudosystemu. Ale ktoś MILIONY wziął!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kunickiego jadac ok 50 km na godzine jest wstanie się zaliczyć wszystkie zielone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez tego systemu "usprawnienia" ruchu to kierowcy jeszcze znali cykle świateł i wiedzieli gdzie przyhamować, a gdzie przyspieszyć, co de fakto upłynniało ruch. Teraz to... ach szkoda strzępić ryja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubezwłasnowolnić kieliszka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO za ironia. Dotychczasowy system nie działa (nigdy nie działał) a teraz jeszcze nam dokładają dodatkowe niespodzianki. Panie Żuk gdyby Pan ogłosił że na tyk kontrakcie zarabia Pan na czysto 10 % (czyli 2 miliony) na własne konto lub konto PO to ludzie z miasta (prawdziwi rodowici Lublinianie) zrobili by zrzutkę i też dostał by Pan tyle do kieszeni jak teraz a miasto byłoby wolne od systemu który nie tylko że nie działa poprawnie to jeszcze znaczaco utrudnia i tamuje ruch. Dziwne że w Pana Świdniku nikt o takim debiliźmie nie myśli i ludziom się żyje lepiej i nikt na zieloną falę nie narzeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy Pan nie trzeźwiejesz chyba. Ale fakt jak nie ma zielonego to na skrzyżowanie nie wjeźdzam. Tak szalony to ja nie jestem, ale i przed uruchomieniem tego podobno cudownego systemu nie wjeżdzałem na skryżowanie na czerownym tylko na zielonym. Znaczy pod tym względem nic się nie zmieniło. Ale ten system nigdny nie działał i nie działa. Ale on chyba nie miał nigdy działać on miał tylko dużo kosztować, i tak też się stało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ostatnio śmigałem po mieście trochę więcej niż zwykle i powiem szczerze, za***yła mnie pozytywnie ilość zielonych świateł. na 10 skrzyżowań miałem może z raz czerwone światło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda Spółdzielczości pracy...tam w miarę to działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Powiedz mi, po co jest ten miś? ..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież od początku było wiadomo, że jakiś tam system nie zlikwiduje całkowicie korków a jedynie usprawni ruch w niektórych miejscach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest Miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie przez tą inteligenta sygnalizacje i bus pasy miasto jest jeszcze bardziej zakorkowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie narzekam, jeździ mi się znośnie po Lublinie a kto chce zobaczyć co znaczy prawdziwe stanie w korkach niech śmiga do stolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Proszę dziennikarzy o porządnie wypytanie zarządzających o ten system, o jego szczegóły. Podobno w tym całym systemie nie ma zdalnego sterowania cyklami na skrzyżowaniach, podobno by zmienić długość świecenia zielonego dla konkretnej relacji, należy udać się na to skrzyżowanie i wgrać nowe oprogramowanie na miejscu, a nie z poziomu centrum sterowania. Jeśli to prawda to jest to jakiś zwyczajny szit a nie system.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...